чтпп
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples
 • Статистика
  П`ятниця, 10.07.2020, 17:52

  Участь делегації

  Чернівецької торгово-промислової палати

   у транскордонному бізнес-форумі

  "Південний Схід – перший вибір інвестицій"

  30-31 травня 2013 року м. Ботошани (Румунія)

   

   

  На запрошення партнера Ботошанської торгово-промислової палати делегація Чернівецької ТПП прийняла участь у транскордонному бізнес-форумі "Південний Схід – перший вибір інвестицій".  Серед запрошених: з України, крім Генерального консула України у Сучаві п. В.Боєчка, були тільки заступники голів облдержадміністрацій Івано-Франківської та Хмельницької областей; з Молдови – директори філій Едінец та Белць  ТПП Молдови. Румунську сторону представляли керівний склад владних структур та палат повітів Ботошани, Ясси, Сучава, Васлуй, Міністерства Регіонального розвитку та Державного управління, Міністерства фінансів, Головного Митного Управління та Прикордонної поліції. На форумі було присутнє широке коло підприємців  Румунії, Молдови та Чернівців.

  Одними з питань, які розглядалися на форумі, це підсумки участі у Операційній програмі транскордонного співробітництва Румунія-Україна-Молдова 2007-2013 рік, а також пропозиції румунських бізнесменів запропонувавших низку проектів по інфраструктурі, розвитку зон відпочинку.

  З нашого боку було ознайомлено учасників форуму з інвестиційними пропозиціями, які пропонуються буковинськими підприємницькими структурами. Торгово-промислова палата запропонувала форсувати підготовку до проведення з зацікавленими особами серії круглих столів  через Інтернет; оновлення та випуск каталогу імпортерів та експортерів Єврорегіону "Верхній Прут"; підготовка та випуск трьохмовного CD-диску з врахуванням усіх пропозицій, які були озвучені на форумі представниками трьох країн

  Враховуючи, що  за підтримкою торгово-промислових палат Чернівців та Ботошан, буковинським підприємцем п. А.Присакару відкрито у Румунії підприємство щодо випуску органічних біостимуляторів росту та біодобрива, було прийняте рішення про поширення передового досвіду та підтримку палатами підприємців,  які намагаються відкрити свій бізнес у інших країнах.

  В рамках форуму відбулася зустріч Генерального консула України у Сучаві п. В.Боєчка та керівника Чернівецької ТПП з групою бізнесменів з питань прискореного перетину кордону для підприємців які мають бізнес в Україні.

  Пройшли переговори з румунським директором "Uniunea Consiliilor Raionale Moldova", який розповів про досвід використання при виготовленні пєлєт тополі замість ділової деревини. Цей досвід може бути цікавим і для УКраїни. Вирощування тополі дає можливість кожні шість років отримувати сировину для виробництва пєлєт, які мають низький відсоток зольності, зєкономіти деревину, зменшити використання газу, здешевіти вартість виробляємої теплової енергії  В Сучавському повіті зараз під цю програму виділені тисячі гектарів орної землі.

  Молдовська фірма "Камера де комерц "Трачия" запрошувала створити підприємство по переробці пташиного посліду.

  Ряд румунських фірм "S.C. Scorpion", "Terra construct", "Elektroalfa", "Formens" піднімали питання розширення реалізації на українському ринку їх продукції (металеві та дерев'яні драбини, дерев'яні сходи, електричні інсталяції, обладнання та монтаж для кабельного телебачення, сонячні )

  Були також проведені зустрічі та переговори з колегами директорами філій Едінец та Белць  ТПП Молдови. Досягнута домовленість щодо перегляду раніш укладених двосторонніх угод про співробітництво.

  Торгово-промислова палата як співорганізатор "Петрівського ярмарку" запросила керівників Ботошанського, Яського та Сучавського повітів та торгово-промислових регіональних палат відвідати, а бізнесменів безкоштовно експонуватися у цьому виставковому заході.

  Крім участі у форумі в Ботошанах, були проведені переговори у Радівцях Сучавського повіту з директором фірми "Радіотел" щодо придбання партії ними пєлєт, які виробляє АТ "Путильський лісокомбінат" в Чернівецькій області.

  58029 м. Чернівці. вул. Стасюка, 20
  тел. факс (0372) 54-39-24
  e-mail: chcci@chcci.org.ua
  www.chcci.org.ua


  Copyright MyCorp © 2020Сайт управляється системою uCoz